Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem appartement in de Liberdade wijk van São Paulo ligt op afstand van 0,5 km van de luchthaven Congonhas. Er is een keuken met een magnetron en een koelkast in deze accommodatie.

De accommodatie heeft ook 1 badkamers. Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem appartement telt 1 slaapkamers.

Museu Catavento is binnen een 10-minuten rijafstand, terwijl Catedral da Sé de São Paulo op een 5-minuten rijafstand van de woning is. Het appartement bevindt zich in de buurt van Paróquia Santo Agostinho, tevens is er een metrostation, Vergueiro, 400 meter verderop. Het kost 5 minuten te voet om Mob en Macro Pizzaria te bereiken.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem
Vn Vergueiro
Mobiele prijsaanbieding

Vn Vergueiro

369 m van de accommodatie
USD 43 USD 39
per nacht
Id Paraiso
Mobiele prijsaanbieding

Id Paraiso

777 m van de accommodatie
Apartamento Sao Paulo, Liberdade Sp Hakka Eventos
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Sao Paulo, Liberdade Sp Hakka Eventos

849 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    9 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    3,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Internet toegang
    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment gelegen?
      Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment is in de wijk Liberdade gelegen, 3,3 km rijden van Museu Catavento.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment zijn onder andere Ibirapuerapark, Museu Catavento, Catedral da Sé de São Paulo.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment?
      Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment ligt binnen 0,5 km van de luchthaven Congonhas.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment?
      Het dichtstbijzijnde metrostation Vergueiro bevindt zich binnen 400 meter van Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment.
    • Zijn er eetgelegenheden in de buurt van het appartement?
      De beste restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Mob en Macro Pizzaria, geplaatst binnen 300 meter afstand.
    • Is er een lift in het appartement?
      Ja, u vindt een lift in het appartement.
    • Heeft Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment een keuken?
      Bij Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met een magnetron, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment?
      Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem apartment meet 50 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    9 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    3,9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Super Ape Na Aclimacao: Wifi 100 Mb + Garagem

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten